AIN

Inšpekcia nehnuteľností, nezávislý certifikovaný pohľad na Váš byt a dom.

technicke-prevzatie.pngTechnické prevzatie

Technické prevzatie

Prevzatie bytu, prehliadka spolu s certifikovaným inšpektorom - certifikovaný inšpektor nehnuteľností sa zúčastňuje prehliadky alebo preberania bytu alebo rodinného domu a v priebehu prehliadky upozorňuje zákazníka na zjavné chyby a riziká skrytých chýb. Pri preberaní bytu či domu od realizačnej firmy alebo developera pomáha inšpektor s vyplnením preberacieho protokolu a kontrolou nasmlouvaného štandardu vyhotovenia a vybavenia domu či bytu. Po prehliadke inšpektor nehnuteľností zhodnotí a v prípade podozrenia na vážne skryté chyby odporúča ďalší diagnostický postup.

Prehliadka s inšpektorom je ideálnym riešením v prípade, keď by si kupujúci vyberal z viacerých nehnuteľností. Už na prvej prehliadke domu alebo bytu sa dozvie, v akom technickom stave sa nehnuteľnosť nachádza a či hrozia skryté chyby, ktoré by ho mohli neskôr nepríjemne prekvapiť.

Pri objednaní prehliadok viacerých nehnuteľností sa poskytuje zľava a navyše cenu za prehliadku s inšpektorom čiastočne odpočítame z ceny hĺbkovej inšpekcie Nemopas na nehnuteľnosť, pre ktorú sa nakoniec kupujúci rozhodol. 

Cena od 150 €

Dopytový formulár


naši partneri

Remax
ČSOB
Hypomaklér
Kamapro
Gepard Finance